دانلود نقشه خانه های ویلایی آپارتمانی

فروشگاه اینترنتی جوپلان فروش خرید دانلود نقشه پلان نما برش دیتیل انواع ساختمان با جزئیات و تمامی نقشه ها

آموزش محافظت ار حریم خصوصی در ویندوز تن 10


آموزش محافظت ار حریم خصوصی در ویندوز تن 10

چطور از ویندوز 10 محافظت کنیم

تبلیغات را غیر فعال کنید 

 

 برنامه‌ی Windows 10 Settings را اجرا کنید (با کلیک روی دکمه‌ی شروع در سمت چپ پائین صفحه‌ی نمایش و سپس کلیک روی آیکن Settings که به شکل یک چرخ‌دنده است) و سپس به گزینه‌ی Privacy > General بروید. فهرستی از انتخاب‌ها را زیر عنوان Change privacy options مشاهده می‌کنید؛ اولین گزینه advertising ID را کنترل می‌کند. نوار لغزان را از On به Off ببرید. ممکن است هنوز هم تبلیغاتی را دریافت کنید؛ اما این تبلیغات، عمومی‌تر از تبلیغات هدفمند هستند و بر اساس علایق شخصی ارسال نمی‌شوند.

ردیابی تبلیغات

 

 

ردیابی مکانی (location tracking)را غیرفعال‌ کنید

ویندوز ۱۰ همیشه از موقعیت مکانی شما آگاه است. این موضوع برای برخی افراد اهمیتی ندارد؛ زیرا از این ویژگی برای دریافت اطلاعاتی مثل آب‌وهوای محلی، رستوران‌های نزدیک و ... استفاده می‌کنند؛ اما درصورتی‌که نمی‌خواهید ویندوز ۱۰ موقعیت شما را ردیابی کند می‌توانید این بخش را غیرفعال کنید.

برنامه‌ی Settings را اجرا کرده و به Privancy > Location مراجعه کنید. رویChange کلیک کنید و در صفحه‌ی نمایش‌یافته، نوار لغزان را از On به Off ببرید. با انجام این کار، ردیابی موقعیت برای هر کاری که از سیستم شما استفاده کند، غیرفعال خواهد شد.

 

ردیابی مکانی

اگر روی دکمه‌ی Change کلیک کنید، می‌توانید location tracking (ردیابی موقعیت) را برای هر کاربر روی دستگاه ویندوز ۱۰ غیرفعال کنید

می‌توانید این ویژگی را بر مبنای کاربر هم غیرفعال کنید؛ به‌طوری‌که اگر چند نفر با حساب‌های مختلف از یک دستگاه استفاده کنند، هر کدام می‌توانند location trackingرا برای خود فعال یا غیرفعال کنند. برای فعال‌سازی location tracking برای هر حساب مستقل، وارد حساب شوید؛ به همین تنظیمات رفته و به‌جای کلیک روی Change نوار لغزان زیر کلمه‌ی Location را از On به Off ببرید.

با غیرفعال کردن location tracking تبلیغات سفارشی ارسال نمی‌شوند

شاید گاهی اوقات بخواهید location tracking را بر مبنای برنامه غیرفعال کنید. اگر می‌خواهید موقعیت شما تنها برای بعضی برنامه‌ها فعال باشد، مطمئن شوید location tracking فعال است و سپس به بخشChoose apps that can use your precise location بروید. فهرستی از برنامه‌ها را مشاهده می‌کنید که می‌توانند از موقعیت مکانی شما استفاده کنند. برای فعال‌سازی ردیابی مکانی برای بعضی برنامه‌ها نوار لغزان را به سمت on بروید (مثلا برای Weather یا News).

با غیرفعال‌سازی location tracking هنوز هم مشاهده می‌کنید که ویندوز ۱۰ رکوردی از تاریخچه‌ی موقعیت‌ گذشته‌ی شما را حفظ می‌کند. برای پاک‌سازی تاریخچه‌ی مکانی به بخش Location History رفته و روی Clear کلیک کنید. اگر از location tracking استفاده می‌کنید، می‌توانید به‌صورت منظم تاریخچه یا history خود را پاک کنید؛ هیچ روش خودکاری برای پاک‌سازی آن وجود ندارد.

غیرفعال‌سازی Timeline

نسخه‌ی به‌روزرسانی ۱۰ آوریل ۲۰۱۸ ویندوز ۱۰، یک ویژگی جدید به نام Timeline را معرفی کرده است. با این ویژگی می‌توانید به‌ مرور و ازسرگیری فعالیت‌ها پرداخته و فایل‌هایی را که روی سیستم خود و سیستم‌ها و دستگاه‌های دیگر اجرا کرده‌اید، باز کنید. برای مثال می‌توانید بین کامپیوتری رومیزی و لپ‌تاپ و هر دستگاه دیگری جابه‌جا شوید و فعالیت‌های خود را ادامه دهید.

ویندوز برای این کار باید به جمع‌آوری اطلاعات در مورد فعالیت‌های شما روی هر کدام از دستگاه‌های مورداستفاده بپردازد. اگر این مسئله شما را نگران می‌کند، می‌توانید Timeline خود را غیرفعال کنید. برای انجام این کار به Settings > privancy > Activity History بروید و تیک گزینه‌ی Let Windows collect my activitiesfrom this PC و گزینه‌ی Let Windows sync my activities from this PC to the cloud را بردارید.

 

تاریخچه

روش غیرفعال سازی Timeline؛ با غیرفعال ساختن این گزینه مایکروسافت هیچ اطلاعاتی را در مورد فعالیت‌های شما روی PC جمع‌آوری نمی‌کند

در این مرحله، ویندوز ۱۰ دیگر قادر به جمع‌آوری اطلاعات در مورد فعالیت‌های شما نیست. بااین‌حال، هنوز هم اطلاعاتی را در مورد فعالیت‌های قدیمی شما جمع‌آوری کرده و آن‌ها را در Timeline تمام کامپیوترهای شما نمایش می‌دهد. برای خلاص شدن از اطلاعات قدیمی در بخش Clear activity history صفحه‌ی نمایش روی Clear کلیک کنید. البته برای غیرفعال ساختن ردیابی فعالیت‌ها باید این مراحل را روی تمام دستگاه‌های خود انجام دهید.

Curb Cortana

کورتانا یک دستیار دیجیتالی بسیار مفید است؛ اما برای استفاده از آن یک شرط وجود دارد: این دستیار به اطلاعات مکانی، محل کار و همین‌طور زمان‌های رفت‌وآمد شما نیاز دارد. اگر تصور می‌کنید که این دستیار، حریم خصوصی شما را از بین برده است؛ می‌توانید در چند مرحله اطلاعات شخصی خود را محدود کنید.

کار را با تنظیمات اولیه‌ی کورتانا آغاز کنید: اشاره‌گر خود را به پنجره‌ی جست‌وجوی ویندوز برده و روی آیکن تنظیمات Cortana کلیک کنید (این آیکن به شکل یک چرخ‌دنده است). در صفحه‌ای که ظاهر می‌شود گزینه‌ی Permissions & History را انتخاب کنید. روی گزینه‌ی Manage the information Cotrana can access from this deviceکلیک کنید و در صفحه‌ای که ظاهر می‌شود Location را غیرفعال کنید به‌طوری‌که کورتانا دیگر قادر به پیمایش و ذخیره‌سازی موقعیت شما نباشد.

گزینه‌ی Contacts,email, calendar & communication history را غیرفعال کنید. به این صورت دستیار قادر به جمع‌آوری اطلاعات در مورد نشست‌ها، طرح‌های مسافرتی، تماس‌ها و ... نخواهد بود. با غیرفعال‌سازی این گزینه، امکان یادآوری جلسه‌ها و پروازها هم از بین می‌رود. در سمت پائین صفحه، گزینه‌ی Browsing history را غیرفعال کنید تا کورتانادیگر قادر به‌مرور تاریخچه‌ی شما نباشد.

برای پیشگیری از جمع‌آوری انواع دیگر اطلاعات، به بخش Cortanas Notebook درPrivacy Dashboard بروید. یک مجموعه از محتوای شخصی از امور مالی تا پروازها، اخبار، ورزشی و ... را مشاهده می‌کنید. برای توقف ردیابی کورتانا روی محتوای موردنظر کلیک کنید؛ سپس دستورالعمل‌های مربوط به حذف آن را دنبال کنید. اگر می‌خواهید کورتانا دیگر قادر به ردیابی هیچ‌گونه اطلاعاتی در مورد شما نباشد، در سمت راست صفحه روی Clear Cortana data کلیک کنید.

 

کورتانا

روش حذف کلیه‌ی اطلاعاتی که کورتانا جمع‌آوری کرده است

اما خبر بد برای افرادی که خواهان ریشه‌کن‌شدن کامل کورتانا هستند، این است که با انتشار به‌روزرسانی سالگرد ویندوز ۱۰ در آگوست ۲۰۱۶ تنظیمات ساده‌ی On/Off برای غیرفعال سازی کورتانا حذف شدند. البته به این معنی نیست که نمی‌توانید کورتانا را غیرفعال کنید؛ بلکه باید مراحل بیشتری را برای غیرفعال‌سازی آن طی کنید.

 

اگر از نسخه‌ای غیر از نسخه‌ی خانگی (Home) استفاده می‌کنید، می‌توانید ازGroup Policy Editor برای غیرفعال‌سازی کورتانا استفاده کنید. Group Policy Editory را با تایپ gpedit.msc در بخش جستجو اجرا کنید. سپس به این مسیر بروید: Computer Configuration > Administrative Templates > Windows Components > Search > Allow Cortana بروید. آن را به disabledتنظیم کنید.

اگر نسخه‌ی Home دارید، می‌توانید از طریق Registry این کار را انجام دهید. قبل از انجام این کار یک Restore Point بسازید تا در صورت بروز اشتباه، بتوانید فرآیند بازیابی را انجام. پس از انجام این کار:

۱. Regedit را در بخش جستجو تایپ کنید و سپس کلید Enter را برای اجرای Registry Editor فشار دهید.

۲. به کلیدHKEY_LOCAL_MACHINESoftwarePoliciesMicrosoftWindowsWindows Search. بروید.

(اگر کلید Windows Search در Registry Editor ظاهر نشد، به مسیر HKEY_LOCAL_MACHINESoftwarePoliciesMicrosoftWindows بروید. روی کلید، راست‌کلیک کنید و New > Key را انتخاب کنید. یک نام مثل New Key #1 به این کلید داده می‌شود. روی آن راست کلیک کنید، Rename را انتخاب کنید و سپس Windows Search را در جعبه تایپ کنید).

۳. مقدار DWORD، AllowCortana را با راست‌کلیک روی Windows Search و انتخاب New> DWORD (32-bit) بسازید. در فیلد نام AllowCortana را تایپ کنید.

۴. روی مقدار AllowCortana دبل‌کلیک کنید؛ مقدار 0 را در جعبه‌ی Value تایپ کنید.

۵. روی OK کلیک کنید. باید از حساب ویندوز خود خارج شوید و برای اعمال تغییرات دوباره وارد شوید (ویندوز را ری‌استارت کنید).

حذف حساب مایکروسافت برای یک حساب محلی

وقتی از حساب مایکروسافت برای ورود به ویندوز ۱۰ استفاده می‌کنید، می‌توانید تنظیمات خود را با تمام دستگاه‌های ویندوزی هماهنگ (sync) کنید. برای مثال وقتی تغییراتی را در تنظیمات کامپیوتر رومیزی خود اعمال می‌کنید، در مرتبه‌ی بعدی ورود به حساب، تنظیمات بر لپ‌تاپ شما هم اعمال می‌شوند.

اما شاید نخواهید مایکروسافت، اطلاعاتی را در مورد شما ذخیره کند و بخواهید روابط خود را با اطلاعات ذخیره‌شده توسط مایکروسافت از بین ببرید. در این صورت بهتر است به‌جای حساب مایکروسافت از یک حساب local یا محلی استفاده کنید.

برای این کار به بخش Settings > Accounts > Your Info رفته و گزینه‌ی Sign in with a local account instead را انتخاب کنید. یک ویزارد اجرا می‌شود. دستورالعمل‌های ساخت حساب محلی را دنبال کنید. وقتی این کار را انجام می‌دهید، نمی‌توانید از ذخیره‌سازی OnDrive مایکروسافت استفاده کنید یا برنامه‌های پولی را دانلود و نصب کنید. تنها می‌توانید از Windows Store برنامه‌های رایگان را دانلود و نصب کنید.

تغییر مجوزهای برنامه

برنامه‌های ویندوزی، توانایی نفوذ به حریم خصوصی شما را دارند؛ برای مثال می‌توانند به دوربین، میکروفون، موقعیت، تصاویر و ویدئوهای شما دسترسی پیدا کنند. با انتشار به‌‌روزرسانی ویندوز ۱۰ نسخه‌ی آوریل ۲۰۱۸، امکان تصمیم‌گیری برای دسترسی به هر برنامه به کاربران داده شد.

برای تعریف دسترسی به بخش Settings > Apps > Apps & Features بروید. فهرستی از برنامه‌های نصب‌شده را مشاهده می‌کنید. روی برنامه‌‌ی مورد نظر کلیک کنید، سپس به بخش Advanced options بروید و مجوز برنامه را به on یا off تنظیم کنید. البته تمام برنامه‌ها لینک Advanced options را ندارند و همه امکان سفارشی‌سازی مجوزهای برنامه‌ای را نمی‌دهند.

 

حساب local

تنظیم مجوز برای برنامه‌ی Skype

کنترل و حذف داده‌های تشخیصی

وقتی از ویندوز ۱۰ استفاده می‌کنید، داده‌هایی در مورد سخت‌افزار و زمان استفاده از ویندوز جمع‌‌آوری می‌شود. مایکروسافت این داده‌ها را با هدف بهبود ویندوز و ارائه‌ی توصیه‌های سفارشی در مورد استفاده‌ی بهتر از ویندوز جمع‌آوری می‌کند.

اما این ویژگی برای بسیاری از افراد ناخوشایند است. اگر شما هم این احساس را دارید، می‌توانید داده‌های تشخیصی جمع‌آوری‌شده در مورد سیستم خود را کنترل کنید. برای این کار به بخش Settings > Privacy > Diagnostics & Feedback بروید. در بخشDiagnostic data می‌توانید بین دو سطح جمع‌آوری داده‌های تشخیصی انتخاب کنید. البته هیچ روشی برای توقف جمع‌آوری داده‌های تشخیصی به‌صورت کامل وجود ندارد. در اینجا دو انتخاب دارید:

  • Basic: این گزینه، اطلاعاتی را در مورد دستگاه، تنظیمات و قابلیت‌ها و عملکرد مناسب به مایکروسافت ارسال می‌کند. اگر نگران حریم خصوصی خود هستید، این گزینه را انتخاب کنید.
  • Full: با انتخاب این گزینه، تمام اطلاعات موجود به مایکروسافت ارسال می‌شوند؛ اطلاعاتی مثل کل داده‌های تشخیصی basic و همین‌طور اطلاعاتی در مورد وب‌سایت‌هایی که قبلا مرور کردید و روش استفاده از برنامه‌ها و امکانات و اطلاعات در مورد سلامت دستگاه، مصرف و گزارش‌گیری خطای بهبودیافته. اگر نگران حریم خصوصی خود هستید، نباید این گزینه را انتخاب کنید.

 

داده های تشخیصی

برای کنترل جمع‌آوری داده‌های تشخیصی (diagnostic) به این بخش بروید

سپس به بخش Tailored experiences بروید و نوار لغزان را به سمت Off ببرید. این تنظیمات بر جمع‌آوری داده‌های مایکروسافت تأثیر نمی‌گذارد؛ بلکه تبلیغات هدفمند و توصیه‌های مربوط به آن اطلاعات را غیرفعال می‌کند. این گزینه اگرچه تأثیری بر بهبود حریم خصوصی ندارد، اما تبلیغات آزاردهنده را حذف می‌کند.

حالا به بخش Delete diagnostic data بروید و روی Delete کلیک کنید. به این صورت کل داده‌های تشخیصی جمع‌آوری‌شده، حذف می‌شوند. بااین‌حال، پس از حذف این داده‌ها مایکروسافت مجددا شروع به جمع‌آوری داده‌ها می‌کند.

در آخر روی همین صفحه به بخش Improve inking & typing recognistion بروید و نوار لغزان را به سمت Off ببرید. به این صورت، ویندوز ۱۰ دیگر ورودی‌های کیبورد شما را به مایکروسافت ارسال نمی‌کند.

شاید قبلا در مورد ابزار تبلیغاتی مایکروسافت به نام Diagnostic Data Viewer شنیده باشید؛ می‌توانید این ابزار را از Microsoft Store دانلود کنید. با این ابزار می‌توانید اطلاعات جمع‌آوری‌شده توسط مایکروسافت را ببینید. البته باز هم فریب نخورید؛ داده‌های این ابزار تنها برای یک برنامه‌نویس قابل‌درک است و درک آن‌ها برای شما دشوار است. درواقع یک تیتر غیرقابل درک به‌صورتTelClientSynthetic.PdcNetworkActivation_4 وMicrosoft.Windows.App.Browser.IEFrameProcessAttached را بدون هیچ توضیحی در مورد معنای آن مشاهده می‌کنید. روی این عنوان هم که کلیک کنید، داده‌های مبهم دیگری نمایش داده می‌شود.

استفاده از Privacy Dashboard مایکروسافت

مایکروسافت مجهز به یک ابزار وب شناخته‌شده به نام Privacy Dashboard است که امکان ردیابی و حذف بخش زیادی از اطلاعات جمع‌آوری‌شده توسط مایکروسافت را فراهم می‌کند. برای دریافت آن به آدرس https://account.microsoft.com/privacy مراجعه کنید.

می‌توانید ad targeting یا تبلیغات هدفمند را غیرفعال کنید و داده‌های جمع‌آوری‌شده در Notebook کورتانا را محدود کنید. همچنین می‌توانید تاریخچه‌ی مرور، جستجو و فعالیت مکانی، فعالیت صوتی، رسانه‌ای لینکد‌ین و ... را مشاهده یا حذف کنید (کورتانا تنها هنگام استفاده از Microsoft Edge یا Internet Explorer، تاریخچه‌ی مرور و جستجوی شما را ردیابی می‌کند. هنگام استفاده از مرورگرهای دیگر مثل Chrome یاFirefox این کار را انجام نمی‌دهد و ردیابی تنها هنگام استفاده از دستگاه‌های مایکروسافت انجام می‌شود و برای دستگاه‌های iOS یا اندروید غیرفعال است).

 

privacy dashboard

Privacy Dashboard شرکت مایکروسافت، موقعیت خوبی برای حذف اطلاعات جمع‌آوری‌شده توسط مایکروسافت است

استفاده از آن آسان است. به اطلاعات موردنظر مراجعه کنید و روی دکمه‌ی View and Clear کلیک کنید. تمام فعالیت‌های خود را در آن دسته مشاهده می‌کنید و می‌توانید نمونه‌های مستقل (برای مثال یک جستجوی وب) را به‌صورت یکجا حذف کنید.

جزئیات برنامه‌ی Settings

انجام تمام این مراحل فرآیند زمان‌بری نیست ولی تأثیر زیادی بر برای محافظت از حریم خصوصی دارد. بااین‌حال می‌توانید تنظیمات دقیق‌تری را برای محافظت از حریم خصوصی خود انجام دهید.

برنامه‌ی Settings را اجرا کرده و روی Privacy کلیک کنید. در سمت چپ صفحه‌‌نمایش، بخش‌های مختلفی برای تنظیم جزئیات حریم خصوصی نمایش داده شده‌اند. برای مثال می‌توانید برای توقف دسترسی برنامه‌ها به نام، تصویر یا دیگر اطلاعات حساب رویAccount info کلیک کنید؛ یا برای توقف دسترسی به تاریخچه‌ی تماس اسکایپ می‌توانید روی Call history کلیک کنید.

با انجام این مراحل می‌توانید تا حد زیادی مطمئن شوید که ویندوز ۱۰، داده‌های خصوصی شما را جمع‌آوری نمی‌کند.

و با این روشهای ساده از کامپیوتر و ویندوز 10 خود محافظت کنید.

 

  انتشار : ۲۸ شهریور ۱۳۹۷               تعداد بازدید : 18

برچسب های مهم

کسب درآمد 300هزار تومان در 60دقیقه

کسب درآمد 300هزار تومان در 60دقیقه

کسب درآمد 300/000تومان در 60 دقیقه آپدیت مهرماه 97 نکته: دوستان عزیز یکی از سوالاتی که خیلی از کاربران میپرسند اینه که آیا پکیج شما همون پکیجی هستش که تو اینترنت زده (کسب درآمد ۳۰۰ هزار در 30 دقیقه ) ؟! نخیر ، اون (پکیج کسب درآمد ۳۰۰،۰۰۰ در ۳۰ دقیقه ) به شما کلا یک چیز دیگه رو ...

کارآمدترین استراتژی معامله پرسود باینری آپشن

کارآمدترین استراتژی معامله پرسود باینری آپشن

آموزش بصورت تصویری بوده و از تمامی مراحل ابتدایی تا انتهایی استراتژی با استفاده ازویدئو توضیحات کامل داده شده است ماحصل 6سال تجربه شخصی بنده در زمینه بروکر الیمپ ترید هست که طی سالها تجربه بارها طبق روند آپدیت شده و به پختگی لازم رسیده . تصمیم گیری سختی انجام دادم و ...

نرم افزارکنترل گوشی فرزندان و همسر(فوق حرفه ای و

نرم افزارکنترل گوشی فرزندان و همسر(فوق حرفه ای و

نرم افزارکنترل گوشی همسر و فرزندان(فوق حرفه ای و VIP) از جمله گزارشاتی که می توانید با این پکیج به آن ها دسترسی داشته باشید و برای شما ارسال می کند عبارتند از: SMS های ورودی، خروجی بدون امکان حذف شدن و ارسال گزارش لحظه ای به همراه شماره فرد و متن پیام، تماس های ورودی،خروجی و از ...

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

این محصول آپدیت شد تاریخ 1397/05/26 اضافه شدن ویدیوی جدید بسم الله الرحمن الرحیم کسب درآمد اینترنتی سلام در دنیای اینترنت خیلی از آدم ها هستند که دوست دارند کسب درآمد کنند و به خیلی چیزها و ایده ها فکر میکنند . همه ما دوست داریم در کمترین زمان بهترین درآمد را داشته باشیم ...

پکیج کسب درآمد از اینترنت

پکیج کسب درآمد از اینترنت

پکیج کسب درآمد از طریق اینترنت با سلام خدمت شما دوست عزیز امیدوارم هرجا که هستید سلامت باشید. ببینید دوست عزیز ما پکیج رو جوری درست و طراحی کردیم، که چه یک خانم خانه دار چه یک دانشجو چه.... قادر هست از طریق این پکیج کسب درآمد کند. شما فقط به یک خط اینترنت و به یک موبایل یا ...

كسب درآمد اينترنتي روزانه حداقل ١٣٠ هزار تومان

كسب درآمد اينترنتي روزانه حداقل ١٣٠ هزار تومان

سلام دوست خوبم اگه از زندگي و كارت رضايت نداري.. اگه از وضعيت روحي و بي پولي خسته شدي.. اگه احساس ميكني هميشه تو تمامي كارها بازنده اي و اعتماد به نفس پاييني داري.. اگه ميخواي يك فعاليت جديد رو شروع كني .. و يا حتي ميخواي وضعيت زندگيتو بهتر و بهتر كني و جاذب ثروت و موفقيت ...

دانلود کتاب زمینه ی روانشناسی هیلگارد- تالیف

دانلود کتاب زمینه ی روانشناسی هیلگارد- تالیف

دانلود کتاب زمینه ی روانشناسی هیلگارد تالیف ریتا اتکینسون و ریچارد اتکینسون ترجمه محمد تقی براهنی و بهروز بیرشک منبع آزمون ارشد روانشناسی شامل 716 صفحه در قالب فایل pdf ...

زندگی شیرین

زندگی شیرین

اگر واقعا می خواهید با مشکلات جنسیتان به کلی خدا حافظی کنید لطفا مطالب زیر را با دقت بخوانید...! در اين سايت روشي را به شما معرفي مي كنيم براي بزرگ كردن آلت تناسلي كه نتايج فوق العاده اي براي شما در بر خواهد داشت،كه خودتان هم باور نمي كنيد: . . . 1-افزايش طول و ضخامت به ...

دانلود رایگان کتاب روان درمانی اگزیستانسیال

دانلود رایگان کتاب روان درمانی اگزیستانسیال

معرفی کتاب:(روان درمانی اگزیستانسیال فارسی) روان درمانی اگزیستانسیال گونه ای روان درمانی پرکار یا پویه نگر است. پویا اصطلاحی ست که در حیطه ی بهداشت روان به چهره روان پویه شناسی بسیار بهره گیری می شود؛ و اگر کسی بخواهد یگانه از اساسی ترین ویژگی های رویکرد اگزیستانسیال را ...

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

-اد ممبر بینهایت- {افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و گروه تلگرام و...} Addmember نسخه ویژه(VIP) تمامی و کامل ترین نرم افزار های افزایش ممبر واقعی و فیک و آموزش های آن، که در اینترنت و بازار به قیمت های بالا به فروش می رسد را یک جا و مرتب و منظم به همراه راهنما در هر بخش، با قیمتی ...

کسب درامداز اینترنت تضمینی

کسب درامداز اینترنت تضمینی

پکیج کسب درآمداسان از اینترنت اپدیت جدید 15 ابان 1397 مناسب برای تمامی افرادباهرسن ودانشی این فرصت هرگز تکرار نمیشود عجله کنید تضمین100%بازگشت وجه درصورت عدم کسب این مبلغ هدیه ویژه پس از خرید این محصول: 1.نرم افزار کی به وای فای وصله نرم افزاری برای شناسایی ...

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم بعضی افراد به سایت شاهین زند با نام نوین بینش پیام ارسال می کنند و توضیح می دهند مبلغی را جهت خرید این کتاب پرداخت کرده اند ولی کتابی در اختیار آن ها قرار نگرفته است. متاسفانه بعضی افراد سودجو از نام این کتاب و نام شاهین زند استفاده کرده ...

آموزش رایگان کسب درآمد از سایت الیمپ

آموزش رایگان کسب درآمد از سایت الیمپ

خیلی از دوستان سوال پرسیدن در مورد نحوه ثبت نام که ما در ویدیو زیر تمام موارد را آموزش دادیم در ویدیو زیر در مورد نحوه ثبت نام در سایت الیمپ و آشنایی با تمام اجزای مهم سایت الیمپ توضیح دادیم . برای رفتن به سایت الیمپ اصلی کلیک کنید برای رفتن به سایت نمایندگی ...

کسب درآمد 650میلیون تومانی در یک روز کاملا تست

کسب درآمد 650میلیون تومانی در یک روز کاملا تست

اگه واقعا خواهان تغییر و درآمدزایی هستید، این صفحه رو کامل مطالعه کنید، در غیر این صورت میتونید با خیال راحت این صفحه رو ترک کنید :) این روزها با توجه به شرایط نامناسب اقتصادی کشور، کسب درآمد برای خیلی از افراد جامعه بسیار دشوار است. بسیاری از افراد به امید ...

ردیابی افراد بدون نیاز به نصب نرم افزار+ردیاب

ردیابی افراد بدون نیاز به نصب نرم افزار+ردیاب

معرفی نرم افزار: ردیابی افراد در تلگرام+شناسایی آدرس محل سکونت + شماره یاب این ردیاب کاملا قانونی و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.و هیچ گونه هک کردن و یا رفتن به اطلاعات شخصی طرف در کار نبوده و تمام آموزشها مطابق با قوانین جمهوری اسلامی میباشد،و هیچ گونه ورود ...

دانلود رایگان کتاب زمینه روانشناسی هیلگارد (متن

دانلود رایگان کتاب زمینه روانشناسی هیلگارد (متن

معرفی کتاب:زمینه روانشناسی هیلگارد (متن کامل) نويسنده:اتکینسون مترجم:دکتر براهنی فرمت کتاب:پی دی افpdf(کیفیت عالی) زبان کتاب:فارسی سفارش کتاب(pdf,چاپی)و پشتیبانی تلگرام:09103894814 ...

نسخه ویژه برنامه اد ممبر بی نهایت

نسخه ویژه برنامه اد ممبر بی نهایت

با سلام خدمت تمام عزیزانی که از سایت فروشگاهی کافه فایل دیدن میکنند اول دوستان میخواستم قبل از فروش بسته ادد ممبر تلگرام یک توضیحی رو براتون بدم : جدیدا در بین برخی از سایت ها متاسفانه شاهد فروش این بسته هستیم اما این دوستان با بداخلاقی هایی که دارند نمیخواهند اطلاع بدن که ...

اندیکاتور ای کیو آپشن

اندیکاتور ای کیو آپشن

نام این اندیکاتور ای کیو آپشن هست ولی میتوانید در سایت الیمپ هم ازش استفاده کنید به درخواست دوستان این اندیکاتور به صورت تکی در سایت قرار گرفته ...

ملت عشق

ملت عشق

کتاب ملت عشقعنوان پرفروش ترین کتاب تاریخ ترکیه را به دست آورده است. این کتاب در ایران هم با استقبال بسیار خوبی مواجه شده و توانسته است طرفداران زیادی پیدا کند. در قسمتی از پشت جلد کتاب آمده است: مولانا خودش را «خاموش» می نامید؛ یعنی ساکت. هیچ به این ...

تماس ناشناس و رایگان با شماره دلخواه+شماره مجازی

تماس ناشناس و رایگان با شماره دلخواه+شماره مجازی

برنامه تماس رایگان با دیگران با شماره ناشناس به صورت کاملا رایگان بدون نیاز به روت به وسیله این برنامه میتوانید با شماره دلخواه خود به دیگران زنگ بزنید. یعنی زمانی که شما با دیگران تماس می گیرید شماره دلخواهی که شما در برنامه وارد کرده اید برای شخصی که با وی تماس ...

اندیکاتور باینری

اندیکاتور باینری

اندیکاتور باینری در این محصول فقط اندیکاتور باینری قرار داده شده به درخواست کاربران گرامی . خیلی از دوستان سوال پرسیدن در مورد نحوه ثبت نام که ما در ویدیو زیر تمام موارد را آموزش دادیم در ویدیو زیر در مورد نحوه ثبت نام در سایت الیمپ و آشنایی با تمام اجزای مهم سایت ...

دانلود کتاب حقوق اساسی 1 - حسن خسروی - حقوق پیام

دانلود کتاب حقوق اساسی 1 - حسن خسروی - حقوق پیام

دانلود کتاب حقوق اساسی 1 تالیف دکتر حسن خسروی منبع رشته حقوق پیام نور شامل 221 صفحه در قالب فایل pdf ...

دانلود کتاب نایاب مادرکافی جوفراست در مورد

دانلود کتاب نایاب مادرکافی جوفراست در مورد

مادر احسان از دستش کلافه شده است. احسان ۱۰ سال دارد و در کلاس چهارم ابتدایی تحصیل می‌کند. او گاهی اوقات رفتارهای بد و پرخاشگرانه‌ای از خود نشان می‌دهد. احسان وقتی عصبانی می‌شود همه چیز را به هم می‌ریزد؛ از کوسن‌های مبل که به اطراف پرتاب می‌شود بگیرید تا کاغذ ...

پکیج بهترین برنامه های ردیابی و کنترل همسر و

پکیج بهترین برنامه های ردیابی و کنترل همسر و

کاملترین پکیج برنامه های ردیابی و کنترل گوشی همسر و فرزند + آموزش برنامه های پکیج: آموزش ردیابی گوشی سرقت شده بدون نصب برنامه برنامه اندروید ردیابی با ارسال پیامک و بدون نیاز به فعال بودن GPS برنامه اندروید کنترل کامل گوشی و دریافت پیامک ها و تماس ها و ...

کتاب نظریه های حسابرسی دکتر جواد رضازاده

کتاب نظریه های حسابرسی دکتر جواد رضازاده به تعداد 46 صفحه pdf دو طرف اسکن مناسب دانشجویان ارشد و دکتری حسابداری شامل سرفصل های زیر می باشد فصل اول: علم و عمل حسابرسی فصل دوم: در این فایل موجود نمی باشد فصل سوم: عرضه و تقاضای اطلاعات حسابداری فصل چهارم: تقاضا برای حسابرسی فصل ...

دانلود برنامه رستاخیز مردگان

دانلود برنامه رستاخیز مردگان

کتاب رستاخیز مردگان با ترجمه فارسی فرمت فایل:APK حجم:10مگابایت کتاب نکرونومیکون رستاخیز مردگان (همراه با ترجمه فارسی آن) و یا کتاب دیوانه کننده القابی است که روی این کتاب نهاده اند. نام دیگرش اما الضعیف است. نویسنده اصلی این کتاب فردی بدوی اهل شام به نام عبدل ال حضرت در سال ۶۹۹ ...

دانلود نسخه کامل کارتون پوکویو - دوبله فارسی

دانلود نسخه کامل کارتون پوکویو - دوبله فارسی

پوکویو (اسپانیایی: Pocoyó) نام یک مجموعهٔ تلویزیونی کارتونی اسپانیایی-بریتانیایی است که ویژه کودکانِ پیش‌دبستانی ساخته شده است و خالق آن «گی‌یرمو گارسیا کارسی»، «کُلمن لوپز»، «لوئیس گایه‌گو» و «دیوید کانتویا» هستند. تاکنون دو فصل از این مجموعه ...

علائم راهنمایی و رانندگی به سه زبان انگلیسی

علائم راهنمایی و رانندگی به سه زبان انگلیسی

یک مجموعه کامل از تمام علائم راهنمایی و رانندگی به سه زبان انگلیسی وعربی و فارسی که کابرد بسیار زیادی دارد . امیدوارم از این محصول نهایت استفاده را ببرید. ...

تایپ در منزل با درآمد عالی

تایپ در منزل با درآمد عالی

پکیج عالی تایپ و ترجمه ی متون در منزل با درآمد بالا اگر دانشجو هستید و دنبال کار در منزل با پورسانت عالی هستید. اگر دنبال کارهایی از قبیل تایپ و ترجمه در منزل هستید. دیگر نگران بیکاری نباشید بهترین پکیج تایپ و ترجمه ی متون با ...

دانلود کتاب ایموشن کد و بادی کد نوشته دکتر بردلی

دانلود کتاب ایموشن کد و بادی کد نوشته دکتر بردلی

دارای 200 صفحه کامل ترین ورژن کتاب با این کتاب به صورت خیلی ساده، روان و روشن میتوان ای اف تی یا همان ضربه ترابی را در کمترین زمان ممکن یاد گرفت و از از برایه آزاد سازی احساسات گیر افتاده خود کمک بگیرید با کمک ای اف تی میتوان تمام بیماری هایه ناشی از احساسات گیر افتاده را ...

نقشه های جوپلان نیاز معماران مهندسان طراحان و تمامی مردم ایران تمامی نقشه ها با تخفیف

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما